Kluzké téma

Kluzké téma

Kluzké téma

Koupelna

Jakpři minimálnímrozpočtu, pomocí pouzejednohografickéhotrikuvytvořitkomplexní interiér, který upoutápohled?DíkynovýmtechnologiímdigitálníhotiskuNADLAŽDICEmůžetevytvořitneobvyklý, individuální interiér, vytvořený výhradně Vámi. Můžetetaké napodobitjakoukolivpřirozenoutexturusnejvyšší přesností arozlišením. Tonapříkladumožňujepoužití porcelánové kameninystexturoudřevanebokamene.

  • Mramor a přírodní dřevo se VŽDY perfektně doplňují v interiérech, o to efektněji může tato kombinace vypadat právě v KOUPELNĚ. Navíc je to elegantní stylová kombinace. Koupelna na fotografii zcela splňuje módní trendy dneška. Masiv dubu v zóně, kde se nachází vana, jakoby přidává medový odstín do studeného šedého zabarvení místnosti. Tak nevzniká dojem sterility, který je nedostatkem mnoha podobných projektů, ve kterých jsou koupelny/záchody zdobené výhradně mramorem. Pokud jde o praktičnost navrhovaného řešení, mohu doporučit následující:
  • Máte-li strach, že byste mohli poškodit dřevo, můžete položit na podlahu dlaždice s imitací dřeva, kteréjak texturou, tak i úpravou dokonale zapadnou do celkového stylu místnosti.
  • Jako doporučení pro konečnou úpravu přírodním dřevem lze určitě navrhnout extrapevnou teku, která se používá pro výrobu palubního bednění jachet a lodí, ale není to levná úprava. Jako alternativu byste mohli využít úpravy z osiky, protože je to pevné a husté dřevo. Osika je odolná vůči hnití, plísním a plesnivině. Hodí se právě pro částečnou výzdobu vany.

Pokud jste příznivcem japonského minimalismu, doporučujeme kombinaci „barvy bílého měsíce a dřeva“: tato kombinace vypadá velmi ušlechtile a rafinovaně. Úprava rámu vany a podlahy dřevem dává pocit tepla a pohodlí. Je příjemnější choditnaboso po dřevěné podlaze než po dlaždicích. Dřevo, kámen a voda je kombinace, která pomáhá cítit kontakt s přírodou. Tento efekt je posílen oknem, kterým slunce proniká do koupelny.

S pozdravem

Návrhář obchodu „ART ELEGANTE“