O NÁS - Art Elegante

"Každá věc v domě by měla být buď užitečná, nebo krásná. Zbytek lze vyhodit.“

W. Morris

Při vytváření jakéhokoliv interiéru v obytném prostoru, stejně jako v nebytových prostorách, byste měli vždy věnovat pozornost správnému a funkčnímu výběru nábytku. Konec konců, díky nábytkuvzniká v interiéru jedinečná atmosféra – Vaše individualita, s přihlédnutím k Vašemu vkusua stylistickým preferencím.

Krásný, elegantní, skutečně královský, spolehlivý, funkční nábytek je zárukou Vašehoosobníhopohodlí a ukazatelem statusu Vašeho interiéru. ITALSKÝ NÁBYTEK patřičně odpovídá všem uvedeným vlastnostem.

Náš internetový obchod má tu čest představit italský nábytek na českém a německém trhu za ROZUMné cenyz továren.

  Našivážení nároční a přísní: současní i budoucí zákazníci mohou vždy najít v našem internetovém obchodě jak nové kolekce, tak jednotlivé pozice nábytku (pohovky, křesla, židle, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, kuchyně). S každým klientem pracujeme individuálně s ohledem na jeho estetické/stylové preference. Náš internetový obchod navíc nabízí systém slev a akčních nabídek.

ZÁSADY, jimiž se při naší práci řidíme:

1. Profesionalita a obchodní zkušenosti jsou nejdůležitějšími ze všech úspěchů vývoje našeho internetového obchodu. Dodávka nábytku a interiérových předmětů/dekorů na český trh. Pohodlí a rychlost transakce (nábytek je možné zakoupit z dostupných položek z našich skladů v Itálii stejně jako z katalogů předních továren).

2. Komplexní servis: k dispozici našim zákazníkům je moderní skladový komplex, vozový park, profesionální dodávky, montáž a záruční servis.

3. Plné a objektivní informační zajištění zákazníka všemi potřebnými informacemi o nábytku a službách/příležitostech, jakožto i o servisních činnostech našeho internetového obchodu.

4. Přesnost a disciplinovaný přístup k realizaci zakázky: vážíme si času našich zákazníků a šetříme jej, protože právě čas je nenahraditelný zdroj v našem životě. Každou objednávku vyřizujemev přísně stanovenýchsmluvních lhůtách.