Objednávka - Art Elegante

Objednávka

Objednat nábytek z Itálie můžete dvěma způsoby: na internetových stránkách nebo telefonicky na čísle +420 776 840 313 / + 7 911 177 42 69.

 

 1. Pokud je nábytek, který se vám líbí, skladem v České republice,

 

můžete si vybrat kus nábytku, který se Vám líbí, na místě. Na jeho stránce vyplňte pole „Vytvořit žádost o objednávku“ a uveďte své kontaktní údaje (e-mail, telefonní číslo, jméno) a další informace o objednávce. Po zpracování objednávky Vám obratem zavoláme zpět/ozveme se písemně a upřesníme podrobnosti o doručení/vyzvednutí/platbě.

Objednávky prostřednictvím elektronického formuláře na webu jsou přijímány non-stop.

 

2. Chcete-li si objednat nábytek z Itálie,

 

prostě nám zavolejte/napište. Systém práce je jednoduchý: seznámíme se s Vámi, pozorně vyslechneme všechna Vaše přání a nápady, připravíme návrh, projednáme ho s Vámi, vybereme to nejlepší, projednáme rozměry požadovaného nábytku, vytvoříme objednávku v Itálii, informujeme Vás o etapách výroby nábytku v Itálii, doručíme jej na Vaši adresu. Probereme a vysvětlíme všechny finanční a právní otázky v jakékoli fázi spolupráce. V těchto vážných otázkách garantujeme plnou kompetenci.

Výroba a dodávka italského nábytku do České republiky nebo do Německa trvá v průměru 60 pracovních dnů. V každé fázi výběru a výroby nábytku z Itálie budete doprovázeni profesionálním osobním manažerem, který bude k dispozici každý den v týdnu e-mailem a telefonicky.

Je důležité poznamenat, že úspěšně realizujeme projekty jakékoliv složitosti:

  •          uspořádání bytů a venkovských domů na klíč: nábytek, elektřina, instalatérské práce, kuchyně atd.;
  •          výroba vestavěného nábytku: skříně, šatny a kuchyně, včetně vytvoření vysoce kvalitního čalounění místností s nástěnnými panely s přesností na milimetr;
  •          komplexní měření prostor, montáž a dodávka nábytku v České republice a Německu.

Platba

Platba nábytku ze skladu v České republice probíhá za ceny uvedené na webu, ve výši 100 % ceny bezhotovostní platbou na základě faktury.

Platba nábytku na zakázku se provádí na základě zálohové platby ve výši 70 % hodnoty objednávky. Zbytek ceny ve výši 30 % hradíte do 3 pracovních dnů ode dne dodání nábytku do skladu v České republice.

 

Ceny nábytku jsou stanoveny v korunách nebov eurech. Platba se provádí dle směnného kurzu České národní banky v den platby.