Hodnocení zákazníků - Art Elegante

1.  Chubik Lidia

S manželem jsme si dlouho vybírali na internetu nábytek do obývacího pokoje. Chtěli jsme pro náš velký nový byt opravdu luxusní soupravu. Máme velkou rodinu a často máme návštěvy. Chceme zachovávat tradici. Narazili jsme na stránky Art-Еlegante a rozhodli jsme se pro ně. Líbily se nám katalogy a organizacе práce společnosti. Jsou zde opravdu designové možnosti, luxusní a zároveň kvalitní. Vybrali jsme luxusní obývací pokoj VILLANOVA v pastelových barvách - vypadá to velmi bohatě, cena je průměrná. Ani ne za 2 týdny byl nábytek již v našem obývacím pokoji, za což jsme velmi vděční manažerce Oksaně.

 2.  Opavov Jan

Pro naši novou hotelovou budovu v blízkosti Prahy jsme si objednali nábytek - postele a komody pro apartmán třídy De Luxe GRAN GUARDIA. Mnohokrát děkujeme za rychlé dodání tak elegantního nábytku, za nízké ceny za několik souprav. Všechny položky zboží odpovídaly uvedeným velikostem a barvám. Jsme potěšeni nejen bohatou výzdobou našich pokojů, ale i tím, že jsme stihli využít propagační slevy a tím výrazně ušetřili. Přejeme Art-Elegante prosperitu.

 

3.  Sidorenko Dmitry a Anastasia

Bylo příjemné najít opravdové profesionály v dodávce luxusního nábytku z Itálie do České republiky se schopností komunikovat v ruštině. V Art-Еlegante jsme si objednali ložnici a kromě toho nábytek pro jídelní zónu Gallo Mobili. Náš dům se změnil, a – což je nejdůležitější – bylo to snadné. Vybrali jsme krásný nábytek a některé dekorativní předměty do interiéru. Všechny jsou dokonale spojeny. Náš dům se stal bohatším a pohodlnějším. Dodávka byla rychlá, bez zdržení, dokonce o 1 den dříve, než bylo dohodnuto. Barvy jsou stejné jako v katalozích, ale ve skutečnosti mnohem krásnější než na fotce. Nábytek je tak krásný, až to bere dech. Jsme si jisti, že vydrží celá desetiletí, a pak ho zdědí naše děti. Vzhledem k tomu, že jsme ho koupili z loňské kolekce se slevou z výprodeje, podařilo se nám výrazně ušetřit (20 %). Také si objednáme obývací pokoj.